oyun indir servisimiz ile onlarca oyuna anında ulaşın. Bunun yanı sıra fifa 2015 indir ve fifa 2015 türkçe yama eklentisini indirebilirsiniz. google chrome indir programı ile internette hızlı gezinin.

Arı Sütü HapıArı Sütü Hapı

Arı Sütü Türkiye Kampanya Fiyatlarımız:

1 Adet Arı Sütü 80 TL

2 Adet Arı Sütü 155 TL

3 Adet Arı Sütü 230 TL

4 Adet Arı Sütü 315 TL

5 Adet Arı Sütü 380 TL + Kargo Ücretsiz

Arı Sütü Ağrı Sipariş Hattı:

Arı Sütü Hapı Nedir

Arı sütü temel anlamda; 5 ila 15 günlük işçi bal arıları tarafından ana arıyı yani kraliçe arıyı beslemek amacı ile yutakaltı adlı bezeleri içerisinden salgıladıkları bir bal arısı ürünüdür. Arı sütü; Binlerce çiçekten alınan polen özlerini ve arılardan özel olarak elde edilen bir çok vitamin, mineral gibi içeriği bünyesinde barındırmaktadır.

Arı Sütü Hapı Nasıl Kullanılır

 Arı Sütü kullanımı oldukça kolaydır kullanım konusunda; 2 şekil kullanımı bulunmaktadır.

Bu kullanımlardan ilki; Saf halinde kullanmak isteyenler öncelikle arı sütünü dilin alt kısmına alması gerekir. Sonrasında ise; dil altında ki arı sütü 5 saniye kadar bekletilir ve sonrasında ise; yutulur.

Bu kullanımlardan ikincisi; Bal ile karışımı yapılarak tüketimi önerilmektedir.

Arı Sütü Hapı

 Arı Sütü İçeriği

VİTAMİNLER

ORGANİK ASİTLER

AMİNO ASİTLER

MİNERALLER

A Redinol-Akseroftol Acide hydroxy-10 décéné-2 transolgue Alanin Fosfor
B1 Thiamine-Anorin Acide hydroxy-10 decanoigue Arginin Sülfür
B2 Riboflavine-Laktoflavin Acide Saborigue Aspartikasit Bakır
B3 Nicotinamide Acide-décéné-2 transidiolgue Fenil alanin Demir
B5 Pantothonique asit Acide P-hydroxy benzolgue Glikokol Silisyum
B6 Pyridoxie Valin Kalsiyum
B7 İnositol-Myo (Mezo) lozit Cyctin Sodyum
B8 (H) Biotine Gulutamikasit Potasyum
B9 Folikasit İzolosin Magnezyum
B12 Kobalamin Liosin Manganez
C Askorbikasit Lösin Çinko
D Kolekalsiferol Metionin İyot
E Tokoferol, Antisterilite Prolin Selenyum
H Biotine Histidin
P Rutine Serin
Niacin
Treonin
Triptofan

siparis-hattı

mesaj


Arı Sütü Hapınızı Ağrı’ya ve ilçelerine sorunsuz ve güvenilir şekilde gönderimleri yapılmaktadır.Ayrıca Ağrı ilinin çevresinde bulunan;Ardahan,Bingöl,Bitlis,Elazığ,Erzincan,Erzurum,Hakkari,Iğdır,Kars,Malatya,Muş,Tunceli,Van gibi Doğu Anadolu bölgesinde yer alan illerede sorunsuz şekilde gönderimler yapılmaktadır.Sitemiz de bulunan ürünlerde hiç bir şekilde katkı maddesi bulunmayıp tamamen doğal ürünlerdir.Yukarı da belirtilen illere de size sunulan kolay ödeme şekilleri ile istediğiniz ürünü sitemizde bulunan ödeme şekillerinden hernangi birini seçerek ödemenizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

3 sene önce yazılmıştır.

Bu konu "tartışma" içerikli yorumlara kapatılmıştır.

çocuk oyun grubu


canlı tv izle
canlı tv
show tv izle
atv izle
star tv izle
mobese izle
haber kanalları izle
ntv izle
habertürk canlı izle
Uyarı!... Arı sütü bir ilaç değildir. Sağlıklı yaşamın desteklenmesine yardımcı bitkisel besin takviyesidir. Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürünler ilaç değildir, tıp ve sağlık profesyonellerinin tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer değildir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden web sitemiz sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.Sitemap - Rss
instadiet sipariş Yeni zayıflama ürünü olan q7 zayıflama hapı kullanabilirsiniz. Ayrıca lw6090 deneyebilirsiniz. maurers termojenik yağ yakıcı kullanın. biber hapı etkili bir zayıflama ürünüdür. padişah macunu sa 30 days araba oyunları