Arı Sütü ve Halsizlik Nedenleri

5 sene önce tarafından yazılmıştır.

Arı Sütü, Günlük yaşantının yoğunluğundan halsiz düşme ihtimaliniz olabilir. Halsizlik , günlük yaşantınızı etkileyecek ve kendinizi iyi halsizlikhissetmeyeceksiniz. Sahip zayıf farklı anlayarak, size değiştirebilirsiniz ne kabul ve ne yapamazsınız ile çok daha güçlü ve daha iyi bir insan olduğunu göreceksiniz. Zayıf farklı çeşitleri hakkında bilmenin diğer yararı insanlarla uğraşırken daha hazırlıklı olmasıdır. Örneğin kültürel veya tür zayıflık hazırlanmak için nasıl bilerek, sorun girmesini yanı sıra birisi ne yapacağını rahatsız oluyor önlemeye yardımcı olacaktır.

Burada biz insan olarak tahammül gereken sınırlamalar, ve biz büyük ölçüde hayatımızın artıracak düzeltebilirsiniz olanları inceleyeceğiz. Biz dört kategoride tüm zayıf bölünmesi ile başlayacak, türleri, fiziksel beden, kültürel ve kişisel.

Onlar normal alınır çok yaygın ve bu nedenle göz ardı çünkü türlerin Zayıf Yönleri kültür ve vücudun bu daha önemlidir. Biz bu son genişletmek olacaktır.

Kültürünün zayıf yönlerini sizi kısıtlamakta öğrenmiş şeylerdir. Bir batılı iseniz, örneğin Afrika’da ise hata yeme fikri, ancak, hata tek besin kaynağı olabilir tiksinti size olabilir ve yerlilerin yemek, ancak püskürtüldü olacaktır. Belki de büyüdü alışkın ve çok yumuşak veya çok sert bir yatakta iyi uyuyamıyorum o yatakta türüdür. Bir kültürden diğerine çok farklı yemek, konaklama ve diğer şeyler, konuşma bile yol tipleri, sert veya yumuşak, yüksek sesle veya yumuşak, bütün bunlar rahatsız sizinle birlikte seyahat ya da başa çıkmak için yapabilir kültürel farklılıklar başka bir kişi. Böyle bir sınırlama kültürel bir zayıflık.

Bu zayıflıklar Eğer büyümek kültür ve ülke ile elde ve bu yüzden değiştirmek için en kolay vardır. Bir kültürel zayıflık ve kişisel arasındaki farkı bilmek için size farklılıkları görebilirsiniz çok farklı kültür ve ortamlara seyahat sürece kültürel olanlar genellikle normal ve doğal bir davranış olarak değil, bir zayıflık olarak görülüyor çünkü önemlidir ve başka yollar hayran. Dünya daha standart hale geldikçe Ne yazık ki, bu fırsatı çok nadirdir.Hayatın birçok açıdan kültürel zayıf bulma ve güçlü içine ters çevirerek artıracaktır.

Fiziksel bedenin zayıflığı zarar nasıl, açıktır ve hasta olur ne kadar kolay. Biz yemek ve iyi egzersiz, mümkün olduğunca iyi bir fiziksel durumu olarak kendimizi tutmak dışında bu zayıf yönleri hakkında hiçbir şey, ve tehlike ve biz mümkün olduğunca çok zarar önleyebilirsiniz. Bu zayıf yönlerinin farkında olmak sizin gelecekteki sağlık hakkında uyarı ve daha düşünceli devam edecektir.

Daha sonra kişisel zayıf vardır. Bunlar ne yapmak ya da bazı şeyleri yapamaz alışkanlıkları ve tercihleri, hoşlandığı ve hoşlanmadığı şeyleri vardır. Kişisel zayıf hatta aynı ülkede ya da aile içinde çoğu insan olmadığını var korku ve sınırlamalar vardır. Sen iyi yemek için bir zayıflık var, ve bu yüzden her zaman yemek olabilir. Sen su korkusu olabilir ve bu yüzden belki de çok macera, uçan bir korku değil paylaşmak ve böylece seyahat edemez. Bu zayıflıkların üstesinden ve türlerin bu ile birlikte odaklanmak olanlardır olabilir.

Kişisel zayıf kişilik ego merkezli ve kötü deneyimler yoluyla öğrenilen ya da söyledi ve korkuyor ne olması gerektiğini öğretiliyor. Aşırı korumacı bir anne-baba bu ve tehlikeli olduğunu çocuk söyleyecektir ve korkmuş olması ya da hiç bir şey dokunmayın için. Bu öğrenilen bir korku ve böylece sınırlayıcı zayıflık gelişecektir. Örneğin, ben bıçak tamamen anlaşılmaz korku var için kullanılır. Arı Sütü Faydaları saymakla bitmez. Bir gün annem ziyaret edildi ve o bir bıçak korkuyor nasıl söz. Bu korkumu aptalca kabul edildi ve anında korku çözünmüş olduğunu tıkladım. Bir daha az kişisel zayıflık!

Büyük bir ailede büyüdüm, her zaman insanların etrafında olması bir ihtiyaç olabilir, ya da sinir olsun. Tersi etrafında çok fazla alan ve birkaç kişi ile kırsal büyüdüm çünkü büyük kalabalıklar içinde olma korkusu olan, eşit geçerlidir. Ya bu koşulların sizden fayda olacağını yerlere gitmekten engelleyebilir ama korkuyor ya gidiyor sevmediğim. Ben New York’un (kırsal), Colorado küçük bir kasabadan bazı arkadaşlar yaşamış ziyarete geldi. Ben Manhattan görmek için onları almak istedim ama onlar reddetti. Onlar sadece çok birçok kişi büyük bir şehirde olmak korkuyor!

Sınırlamalar zayıf olan ve bizim kişisel zayıf birçok fethetmek için yolu vardır. Sadece size ve ne gibi değişiklikler görebilirsiniz iyi gibi korkuyor ne yapmaya çalışıyor ile başlayabilirsiniz. Kişisel yönü otomatik olarak artıracağını, türler yönü üzerinde çalışmak gibi bulacaksınız. Kişisel zayıf her zaman bir bellek implante bir korku yaratmak olaylar nedeniyle. Bellek gözden geçirilmesi ve korku nedeni karşı karşıya onu ortadan kaldırmak yardımcı olur.canlı tv izle
canlı tv
show tv izle
atv izle
star tv izle
mobese izle
haber kanalları izle
ntv izle
habertürk canlı izle

Uyarı!... Arı sütü bir ilaç değildir. Sağlıklı yaşamın desteklenmesine yardımcı bitkisel besin takviyesidir. Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürünler ilaç değildir, tıp ve sağlık profesyonellerinin tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer değildir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden web sitemiz sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.Sitemap - Rss
Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?